Ko mēs piedāvājam?

Konfidencialitāte

Ar dažādu rīku palīdzību tu varēsi nodrošināt savu privātumu, un parūpēties par konfidencialitāti. Lai gan jasaprot ,ja tu kļūsi par populāru zvaigzni ,kaut kādu atpazīstamību tu gūsi . Bet līdz tam ceļš ir tāls. Rupējoties par savu privātumu tu izmantosi vlastu bloku ,kā arī skatuves vārdu .

Finanses

Daudzi šo darbu noteikti izvēlās finasiālu apsverumu dēļ ,un mēs to pilnīgi atbalstām . Grūti iedomāties vēl kādu tik ienesīgu darbu ,tik īsā laikā un ar tik mazām vajadzīgajām priekšzināšanām. Tu vari mierīgi nopelnīt pirmo tūkstoti pirmā menešā laikā . Bet mūsu mērķis ir palīdzet tev nopelnit pirmo tūkstoti pirmajāš 7 dienās!

Brīvs darba grafiks

Katrs mēs esam sapņojuši par to ka tikai mēs varēsim noteik sec kad strādāt un kad nē . Šeit tu šo sapni vari piepildīt , jo tikai tu to nosaki. Ko tu darīsi ar visu šo brīvo laiku? . Pavadīsi to ar ģīmeni ? Ar draugiem ? Ceļojot ? Vai beidzot pabeidzot studijas ,kuras jau sen bija japabeidz ? To protams izlemsi tikai tu . 

Darbs kaut ceļojot

Jā , arī šajā ziņa tu esi pilnīgi neatkarīgs cilvēks . Tu vari strādāt jebkur ,kur tev ir piejams intenets un dators ,tā tad tas ir jebkur ! Tu vari pelnīt ceļojot , vai vienkārši to darot no mājas komforta ,nepamotot to ne . Ta nu atkal ir tava un tikai tava izvēle ,ko tu ar šo visu brīvību iesāksi .

Minimāls ieejas slieksnis

Grūti iedomāties vel kādu tik ienesīgu darbu ar tik minimālām sākuma zināšanu prasībām . Tu burtiski vari reģistrēties un sākt pelnīt kaut pirmajā dienā . Viss ,kas tev tam ir vakadzī - angļu valodas bāzes zināšanas , un nauda tev ir rokā.

Atbalsts

Protams, mēs nedomājam apstāties pie ši minimālā ieejas sliekšņa ,jo būtu muļķīgi pelnīt 1000€ ,ja var pelnīt 10000€ . Bet tam jau vajadzēs nedaudz vairāk zināšanas un prasmes ,kuras visas mēs tev sniegsim ,un palīdzēsim Tev augt!

  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue