of1-3201768.jpg

Kas mēs esam?

   HBlue ir viena no visstraujāk augošajām pieaugušo industrijas CamModelinga aģentūrām .
   Lai gan savas gaitas esam sākuši pavisam nesen - 2020.  gadā , bet pa šo īso laika sprīdi esam pierādijuši sevi ,kā konkurēt spējigu uzņēmumu šajā inudustrijā. Par mūsu sasniegumu noslēpumu vienmēr esam uzskatijuši mūsu individuālo pieeju pie katra sadarbības partnera .

Kas mums ir svarīgākais?

Mūsu uzņemusm izvirza , kā prioritāti spēju sekmēt izcilas ,atvērtas attiecības ar tevi ,kā mūsu sadarbības partneri . Tikai šādas attiecības spēj sekmēt strauju virzību uz mērķiem ,kuri mums ir kopēji . 

Ko mēs darām ?

   Ja mēs tevi aicināt pievienoteis komandai pēc pieteikuma aizpildīšanas ,mēs noteikti tevī saskatām potenciālu. Mūsu darbs ir tev palīdzēt šo potenciālu atklāt ,izstrādāt un monitizēt .
   Šis ir liels solis šajā strauji augošajā industrijā ,kurā ir iespējams nopelnīt daudz,ļoti daudz , bet tikai ievērojot visas nianses ,kuras mēs tev iemācīsim.

Kā mēs to darām ?

   Mūsu komandā ir labākie speciālisti ,kuri veic stringru modeļu atlasi .Tālāk sākas darbs ar pašu modeli .
   Mēs esam pret makslīgu attistības steidzināšanu ,un ļaujam tev pašam atrast sevi šajā jomā ,bez spiediena un steigas . HBLue komanda vienmēr ir blakus ,lai sniegtu jebkāda veida padomu vai atbalstu.
 
   Neatkarība un brīvība ir arī nozīmīgi faktori ,kuriem pievēršam pastiprinātas rūpes. Tāpēc ir ja vajadzība - mēs esam blakus ,ja nē - mēs pakāpjamies soli nostāk ,un ļāujam brīvi darboties . ŠĪ nav atrākā ,bet gan effektīvākā un ilgtspējīgāka metode.
of1-811182.jpg
  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue