of1-1181248.jpg

Pievienojies HBlue 

Aizpildi pieteikumu ,lai sāktu pelnīt jau šodien.

Iniciācijas process

   Lai sāktu strādāt ,kā Flirt4Free modelis pie mums HBlue tev ir jaizpilda un jaiesniedz zemāk norādītā pieteikuma forma . Šī forma ietver visu mums vajadzīgo informāciju ,lai izveidotu tavu modeļa profilu . Pēc informācijas saņemšanas mēs izskatīsim tavu pieteikumu un izvērtēsim tavu atbilstību. Pēc tam izveidosim tavu profilu , un sazināsimies ar tevi jau ar tev tālāk vajadzīgo informāciju ,lai piekļūtu pie sava profila un sāktu pelnīt. Par cik mēs esam pieaugušo industrijas kompānija mums vajadzēs diezgan detalizētu informāciju ,lai tu varētu sakt . Bet pieteikšanās proces ir maksimāli vienkārš.
Protams tev vajag būt vismaz 18 gadus vecam ,ar derīgu personu identificējošū dokumentu (pase vai ID). Vajadzīga privāta vieta no kuras netraucēti varēsi veikt tiešraides un protams datoru ,internetu un vēlams ari WebKameru . Tev būs arī jaizvēlās savs ''skatuves vārds'' , tam ir jaizklausās īstam . Atalgojumu tu saņemsi pa  taisno no Flirt4Free patformas uz tavu bankas kontu vai arī citu tevis izvēlēto vietu .
Pec tava pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas ,mēs izveidosim tavu kontu pēc iespējas atrāk . Iesniedz formu tikai tad ,kad esi jau gatavs sākt strādāt . Tev būs pieeja pie sava kotna no jebkuras vietas pasaulē 24/7 ,un tu varēsi strādāt ,kad vien tu vēlies .
 
 
Aizpildi pieteikumu
Apstiptinājums
Vecuma un identitati apstiprinošs dokuments
*Attelam ir jābūt skaidram ,krāsainam ar jūsu derīgu personas apliecinošu dikumentu (pasi vai ID)
Šeit ir piemēri kādām būtu jābūt bildēm . ID ir jaietver abas puses.
Augšupielādē priekšu
Augšupielādēt var (Max 15MB)
Augšupielādē priekšējo daļu šeit*
Augšupielādē aizmuguri
Augšupielādēt var (Max 15MB)
Augšupielādē aizmugurējo daļu šeit*
Portreta foto
*Šī bilde tiks izmantota ,lai salīdzinātu atbisltību ar ID. Šim ir jābut krāsainam attēlam ,kurš ir uzņemts acu līmenī ,galvai jābūt taisni ,acīm atvērtām un labi saskatāmām ,nekem nedrīkst būt uzvilktam uz galvas (austiņas ,cepures utt.),bildei jābūt bez filtriem .
Augšupielādēt
(Max 15MB)
Augšupielādēt portreta foto *
Profila Bilde
Lai sāktu strādāt platformā ,tev vajag būt vismaz vienai apstiprinātai profila bildei. Bildē drīskti atrasties tikai tu . Bildei ir jābut horizotāla tipa . Tai ir jābūt pievilcīgai un uzrunājošai . Bildei ir jābūt lielākai par 800x600 ,un mazākai par 1600x1200. 4:3 formātā.
Piemērs
Augšupielādēt
(Max 15MB)
Augšupielādēt profila bildi *
''Skatuves Vards''
Tavs skatuves vārds būs tas ,kā tu sargāsi savu identitāti . Tā bus tava slepenā identitāte ,lai sargātu tavu privātumu . Tavam saktuves vārdam jāsastāv no divām daļām - vārda un uzvārda ,un jābūt ļoti realistiskam . Nedrīkst izmantot nekādus simbolus ,nedrīkst izmantot slavenību vārdus ,un protams nekādīgi nedrīkst saistīt ar savu vārdu . Jaizvēlās ir uzmanīgi , jo šo te vairāk nebūs iespēja mainīt.
Skatuves vārdam ir jābūt amerikāniskam vai eiropejiskam . Piemēram - Kieran Benning vai Kaley Jones.
*skatuves vārds nav tavs īstais vārds
Konta Preferences
Pēdējie pāris jautājumi ,lai parliecinātos ,ka mēs konfigurējam tavu jauno kontu pareizi .
Fetish:  Tu vari izvēlēties vai vēlies stradāt sadarbība ar TOP fetishu saitiem , tas pastiprinās klietu plusmu uz tavām tiešraidēm un tādā veidā arī ienākumus.
Location block : Ļoti svarīgs rīks ,kas tiek izmantots ,lai bloķetu reģionus , tas ir viens no galvenajiem konfidencialitātes rīkiem . Piemēram, tu vari nobloķet Latviju kā reģionu ,un tu neuzrādīsies lapā vai ,jebkur citur nevienam Latvijas teritorijā esošajam .
VODs - Video on demand : Šis ir veids, kā tu vari gūt papildus ienākumus neko nedarot .  Tavi privātie šovi tiks automātiski ierakstīti, un piedāvāti tavā modeļa lapā. Ikreiz ,kad kāds nopērk šova ierakstu-tu saņem naudu . Tu vari izvelēties atlēgt VODs, pamatojoties uz privātuma ieskatiem.
Vai tu vēlies platformā uzrādīties kā FETISH modelis?
Izvēlies
Ja ir kādas valstis ,kuras tu vēlies bloķet - norādi šēit .
Kā tu vēlies ,lai tavi VODs būtu konfigurēti?
Izvēlies
  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue