Search
  • HBlue

Flirt4Free Performer Application

Updated: Jan 12Šeit jūs varēsat iepazīties ar Flirt4Free Performer aplikāciju . Kā to lejupielādēt un izmantot .Kas ir šī aplikācija ?

Flirt4Free Performer Application ir aplikācija ,kas ir jūsu darba vide . Caur šo aplikāciju ,jūs parraidāt savu LiveChatu . Strādajat ar klientiem publiskajā čatā ,kā ari aizvadāt ar viņiem privātos šovus , kas arī ir jūsu galvenais ienākuma avots . Privātajam šovam ir minūtes likme , ko nosakāt tikai jūs . Iesākumam mēs iesakām sākt ar 60-70 cpm(credits per minute)likmi ,ko pēc tam varēs optimizēt atbilstoši pieprasijumam .


grupas šovi ,kā ari party Čats


Grupas šovos tu vienlaikus strādā ar vairākiem klientiem . Tu nosaki šova ilgumu ,kā ari to ko tu tajā darīsi ,un nosaki kredītu daudzumu pie kura tu sāksi šovu , kā ari laiku pa kuru kredīti ir jāsavāc . Šīs ir arī viens no veidiem ,kā pelnīt .


Party Čatā tu turpini strādāt publiskajā čatā , bet tu veido kredītu merķus ,kuri parasti atbilst kādai noteiktai darbībai. Klienti dodot tev dzeramnaudas sasniedz šos mērkus .


Mēs iesakām strādāt ar klientiem privātajā čatā ,jo tas pēc statistikas datiem ir pats ienesīgākais , protams ir jaizmanto arī grupas un party čata priekšrocības . Bet privātie šovi būs ,tas kur tu pamatā pelnīsi .


Šeit ir detalizēts izklāsts ,kā sākt izmantot aplikāciju (Anģļu valodā)Šeit ir iss ,strukturēts video ar aplikacijas pamatelemntu skaidrojumiem un piemēriem (krievu valodā)


Tu vari lejupielādēt aplikāciju šeit !

https://studios.flirt4free.com/models/performer-app.php

lejupielādē aplikāciju un sāc pelnīt jau tulītJebkāu jautājumu vai neskaidribu gadijumā sazinies ar mums šeit:

26 views
  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue