Search
  • HBlue

Kas ir Cam Modeling's?


Šeit tu varēsi īsumā saprast ,kas ir Cam Modelings .


Īsumā

isumā par to ko tu dari . Tu ielogojies speciālā aplikācijā ,caur kuru tu sāc (streem'ot) pārraidīt tiešraidi uz platformu . tavā (room'ā) istabā sāk pievienoties cilvēki (tavi potenciālie klienti) , kuri veido ar tevi sarakstes, tu ar viņiem runājies un čato publiskajā čatā . Viņi tev sūta dzeramnaudas (tu pelni naudu). Bet tavs mērķis ir privātais šovs ,kad tu ar cilvēku esi viens uz viens privatajā "room'ā" (te tu pelni visvairāk ) ,šados šovos tu pelni par katru sekundi(viss ko tu redzi ir tikai tas, ko otrs cilvēks tev raksta) . Tu pelni neatkarībā no tā ko jūs darāt . Protams šī ir pieauguso izklaides industrija ,un kādā brīdi šis cilveks 90% gadijumu gribēs redzēt tevi kailu . Tev protams vienmēr paliek opcija pārtraukt šovu . Tu kontrolē pilnīgi visu .


Nauda

Modeļi un modeles lapā pelna vidēji 57$ stundā . Vai tu pelnīsi tik daudz? Ir modeles ,kas pelna 250$ stundā un ir ,kas pelna tikai 20$ . Tas viss lielā mērā ir atkarīgs no trim faktoriem

  1. Tava fiziskā pievilciba .

  2. tava personība

  3. Tas cik regulāri, un cik H esi online

Fiziskā pievilcība ir pirmais un vissvarīgākais faktors ,lai pelnītu daudz . tā ir lieta ,uz kuru cilvēki skatās pirmām kartām . Ja tu esi fiziski pievilcīgs cilvēks ,tad tev ir visas iespējas pelnit daudz .


Pēc tā kad tu esi cilvēkus uzrunĀJis ar savu izskatu tev jāspēj paturēt viņu uzmanība ar savu personību , tev jābūt komuniklakabla un atvērtam cilvēkam ,lai klientiem būtu vēlme ar tevi tērēt savu laiku un naudu .


Un ne mazāk būtisks faktors ,lai tu pelnitu naudu cilvēkiem ir jātērē uz tevi naudu . Viņi var uz tevi tērēt naudu tikai pie tāda nosacijuma ,ja tu esi online ! Tāpēc ir svarīgi būt regūlari un pietiekamu daudzumu stundas online .


tie ir tie trīs neatņemamie faktori ,kas ir visām modelēm un modeļiem ,kas pelna lidz 16000$ mēnesī .
Jebkāu jautājumu vai neskaidribu gadijumā sazinies ar mums šeit

71 views
  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue