Prasības

Vecums 

Protams ,darbs ir pieaugušo industrijā ,tāpec paša pirmā un nozīmīgākā prasība ir ,lai tev būtu vismaz 18 gadi !

1.

Valoda

Lai strādātu un komunicētu ar klientiem ir vajadzīgas valodas zināšanas angļu valodā . Zināšanām nav jābūt izcilām ,bet vismaz bāzes . Darbs protams attistīs valodas zināšanas , bet vajag bāzis uz kuras attistīt .(80% klientu ir no ASV)

3.

Saziņas prasmes

Tev jābut atvertam un komunikablam cilvēkam pēc dabas , jo tas noteiks to cik daudz tu pelnīsi . Pamatā viss dabrs ir komunikācija un savstarpēju attiecību veidošana ar klientiem .

2.

Stundas

Vienīgā prasība no mūsu puses ,lai mēs ar tevi turpinātu strādāt ,kas ir saistīta ir darba studām- Tev ir jābūt vismaz 20H tiešraidē nedēļā . Ļoti svarīgi ,lai tu būtu tiešraidē it īpaši karjeras sākumā ,jo tas nosaka cik atrī tu progresēsi  . Analizējot mūsu modeļu attīstību ir skaidri redzams ,ka
VAIRĀK stundas = lielāku peļņu!

4.

Organizētība

Svarīgi jau no paša sākuma pret šo attiekties nopietni , tas ir tavs darbs , tas ir tavs ienākumu avots . Tev jāspēj sastrukturēt sevi un savu ikdienu ,lai tu varētu tiešraidē būt noteiktās studās un noteiktās dienās. Tas  tevi izsargās no slikuma , tev jābūt pašam sev šefam . UN jauzņemās pilnīga atbildība .

5.

Vide

Jāspēj nodrošināt darba vide un tehnika . (sakumam datos un stabils internets) Videi jabūt ērtai ,lai pašam būtu ērti strādāt , un lai to varētu darīt netraucēti. Tā var būt tava istaba , ja dzīvo ar kādu vari izīrēt dzīvokli uz dažām dienām - kartīgi pastrādāt . Vai atrast stundas ,kad neviens nav mājās.

6.

Ambicijas

Ir jabūt ambīcijām nopelnīt un nopelnīt daudz . Ambicijas ir viena no lielākajām atšķirībām starp tiem ,kas pelna 1000€ un tiem,kas 8000€ . Tā ir reāla iespēja nopelnīt , Un par cik neviens tevi nedzīs strādāt ,tev ir jābūt šīm te ambicijām,kas tevi virza .

7.

  • Facebook

© 2021 all copyrights reserved . HBlue